Apie mus, Mūsų viziją

Komanda su charakteriu !

Gamybinė įmonė

UAB “Gruinė“ yra viena iš nedaugelio Pabaltyje veikiančių tualetinio popieriaus, popierinių rankšluosčių, servetėlių bei nosinaičių gamintojų. Savo klientams galime pasiūlyti tiek buities gaminius, skirtus namų vartotojams, tiek ir pramoninius produktus didesnėms organizacijoms.

Produkcija tiekiama tiesiai iš Kaune esančios gamybos bazės, kas užtikrina patrauklias produktų kainas. Tai įvertino ir didžiausi Lietuvoje veikiantys prekybos tinklai, su kuriais bendradarbiaujame jau ne vienerius metus.

Pagrindinis mūsų pranašumas – gamybos proceso lankstumas. Turimos technologijos leidžia gaminti įvairių parametrų popieriaus gaminius pagal klientų reikalavimus. Tai ypač naudinga įmonėms, dalyvaujančioms įvairiuose konkursuose, prekiaujančioms nestandartiniais produktais ar norinčioms kurti savo nuosavą prekinį ženklą.

Mūsų tikslas – pasiūlyti klientams kokybiškus produktus itin konkurencingomis kainomis. Nesvarbu kas esate – viešoji įstaiga, prekybininkas ar valymo paslaugas teikianti įmonė – kreipkitės į mus ir mes rasime abiems pusėms naudingus sprendimus.

Mūsų tikslas – kokybiški / produktai itin konkurencingomis kainomis

Mūsų komanda...visada pasiruošę pasiūlyti kažką naujo ..

Vytautas Šmulaitis
Direktorius

Visi klausimai - operatyviai

Ignas Kazlauskas
Gamybos vadovas

Gamyba